Sık Sorulan Sorular (S.S.S)

Boludangelsin.com üyeliğimiz ücretsizdir
Sipariş verebilmek, indirim, kampanyalardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.
Alış veriş yapmak için üye olmanız gerekmez. Yalnızca kargolama ve teslimat için adres ve isim gibi kişisel bilgiler alınması gerekmektedir.
Boludangelsin.com’a giriş yapıldıktan sonra, satın almak istediğiniz ve seçmiş olduğunuz ürünleri bir arada görebileceğiniz size özel alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinizde yer alan ürünlere yeni eklemeler ya da çıkarmalar yapabilir, sipariş adetlerinizi değiştirebilirsiniz.
Boludangelsin.com’dan havale veya kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. Havale ile satın alma işlemini gerçekleştirmek isterseniz havalenizi gerçekleştirdikten sonra ürünleriniz kargoya verilecektir. Kredi kartını tercih ederseniz sistemimizin güvenli olduğundan emin olabilirsiniz. SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez ve ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankanıza gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz, sadece siz ve banka arasındadır.
Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kayıtlı e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler tarafımızdan ulaştırılacaktır. Havale ile yaptığınız işlemlerde, havale işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
Saat 15:00’a kadar siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler aynı gün kargoya verilir. Saat 15:00’den sonra verdiğiniz siparişler ise ertesi gün kargoya verilir. Şu an için aktif olan teslimat şeklimiz kargodur ve MNG kargo ile çalışmaktayız.
Boludangelsin.com üzerinden verdiğiniz siparişler için kargo ücreti uygulanabilmektedir.
Ürünlerinizi Türkiye sınırları içerisinde yer alan her noktaya gönderebilmekteyiz.
Boludangelsin.com üzerinden  aldığınız ürünün, size teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iadesini talep edebilirsiniz. Söz konusu ürünü, faturası ile birlikte kutusu açılmamış, orijinal bir şekilde göndermeniz halinde ürün, bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli, tarafınıza iade edilir. Eğer hasarlı ürün olduğunu düşünüyorsanız, ürünü tarafımıza gönderdikten sonra gerekli incelemeler yapılacaktır. Uygun görüldüğü takdirde ücret iadeniz gerçekleşecektir. Kredi kartına ürün iade bedeli, bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. İade edeceğiniz ürün,  istedğiniz kargo şubesi ile temasa geçilerek gönderilmelidir. Farklı firmalardan gelecek kargolar tarafımızdan kabul edilmemektedir. Anlaşmalı kargo firması ile ürünü göndermeniz halinde, geri gönderim kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.
Boludangelsin.com’dan aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 30 gün içerisinde info@boludangelsin.com mail adresi üzerinden bilgi vererek değiştirebilirsiniz. Verilecek onay doğrultusunda; değiştirilecek ürün/ürünler MNG Kargo ile gönderilmelidir. Farklı firmalardan gelecek kargolar tarafımızdan kabul edilmemektedir. İndirim dönemlerinde, yoğunluğa bağlı olarak, firmamız kargo ile değişim hizmetine ara verme hakkına sahiptir.
Büyük Cami Mah. İzzet Baysal Cad. No: 99 BOLU

İndirim Ve Kampanyaları Kaçırma

E-Bülten'e abone olarak kampanya ve indirimlerde ilk sen haberdar ol!
Ücretsiz Kargo

300₺ ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo fırsatı.

Yenilenen Stok

Tüm ürünlerimiz sürekli üretilir ve her zaman tazelenir.

Müşteri Desteği

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için her zaman yanınızdayız.

Güvenli Ödeme

3D Secure ve 256Bit SSL ile güvenli ödeme sistem